خرگوشک هفت ساله

سلام به همهٔ خوانندگان احتمالی‌. امیدوارم که همتون خوب و خوش باشید و ایام به کام. ما هم خوبیم خدارا شکر. خرگوشک دیگه حسابی‌ بزرگ شده و دو روز که مدرسش تموم شده الان تو خونه داره از تعطیلات تابستانیش لذت میبره. خرگوشک دیگه هفت ساله شده و زمان زودتر از آنچه که فکرش می‌کنیم تند تند می‌گذرد.  پسر کوچولوی من حرفهای بزرگ بزرگ می‌زنه و کتاب‌ها رو خیلی‌ خوب می‌خونه. پیش من و پدرش هم خواندن و نوشتن فارسی را شروع کرده به خوبی‌ داره پیش میبره. خیلی‌ دلم برای اینجا تنگ شده بود ولی‌ اصلا دست و دلم به نوشتن نمیرفت. هنوز هم بعد از اینهمه سال برام سخته که دوباره بنویسم ولی‌ دوست دارم که دوباره شروع کنم تا برای خرگوشک عزیزم یادگاری خوبی‌ از روزهای شیرین کودکیش هدیه دهم.

پ.ن اصلا باورم نمی‌شه که دوست‌های قدیمی‌ ما رو فراموش نکردن. مامان خانوم، نسترن عزیزم و مامان هانی‌ گلم از دیدن نظرهاتون خیلی‌ خیلی‌ خوشحال شدم یک دفعه پرت شدم به سه ساله پیش خیلی‌ حس خوبی‌ بود شاد و سلامت باشید همگی‌

/ 3 نظر / 23 بازدید
Mansour

را اندازی سایت قانونی و معتبر که در عوض کلیک کردن به شما پول میدهد. همین الان ثبت نام کنید . بدون هزینه ثبت نام . با روزی چند دقیقه کار .

paybarah

elahi bebos asal tala ra vase man